www.gruphepsi1.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsicilerin Buluşma Yeri..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (,

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Lakap : En Büyük Hepsici
Hangi Takım? : =>Galatasaray<=
Grup Hepsiden Kim? : =>Hepsi<=

CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, Empty
MesajKonu: CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (,   CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 8:09 pm

ĦaLa k.KaLßiмİ acCi†an bi Ssen щarSin qeCmis†eи kaLan °

küCcuuK insSanLar koONUsuur. . .ßüyüq insanLarr koOnUusuuLuR. .[!][!]

ßizZ ßiZzze yeTerKkeen. . .Ssiiz ßizZe FazZLasinizZ..z...dEFoLuß qidDiin . kı$$ CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, Cicek

sewqisiz kaLmiSsin qörmeЧeli.dDemisTim. . .ßensizLiq cCooOok tehlikeLi CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, Kirpik

dünya yaqısıqLısı oLsan ne yasar bn isdemediqden sora bu qönüL sna b*q baqaR ..!

unturum dıye yorma kendını unutamazsın,ardından bakıpta öylece kalan gözlerımde donmuş iki damlasın..

Bana devam et derdin ancak sen bitirdin oyunumu. Bu kalp içinde paramparça sildim attım onurumu.

qüzéLLiqim vé farkLıLıqım diqérLéri qißi sénindé canını sıkaßiLir fazLa qözé ßatanLardanım farkındayım...

hayatımDan qeri Dönüşüm kutusu açıLmaz bnm teq biLdiiM 1 qere siLdiimm

sSiLdim aniLarimdan sheni...HicC merq edmioOяum sebio mussun arTk bni...KaFm ruhum bedenim sShensizZ.Eminim mudLusSundur ßeenSsiizZ...[!]

amacCin ßeni uzmeqse senin basardin sewdiqim tebriq ederm

edrafımdaa dolasiir tüm salaqLar...cook normall kıskanyylar xD

Gidiyorum demeden gidişim varya süperdi. O surat ifaden görülmeye değerdi. Nasılda vurdum sana tekmeyi Mor da güzel yakıştı unuttum seni... CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, Gulse4

qRaLiche oLduqunu sananLaR sadece qüLmeme yaRdımcı oLan salaqlar...

Aradıqım bulunmayan haykırdıqım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir yasanmamis an *

sSacma sapan dunyanizda dewam edin coqaLmaya...én adi yaLanLari qercek qibi sunmaЧaTuTmaЧin koLLarimdan merakLi diiLim siZzin dunyanizZza... CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, Gulse4

teq eqsiqim szn qibi eziq deiLim oda eqsiq qaLsın xD

Rüzqar aLır qötürür ßéni sonsus karanLıqa.Canım yanar chıqLıkLarLa.Ama hich acı yok! Üzméz ßéni aqLamak. ALı$mı$ ßédénim sonuchta!

yine seni yıldızların yerine koyuyorum artık o kadar çoksun ki doya doya seni yaşıyrm

erKen düsTü masKen yüzünden,demeq sen icimde büüddüüm 1 dew deiL 1 hcCdin! qöяüOosuun isTe qiTTin ve ßiTTin!

senle yaşadığım günler sensiz yaşadığım günlere ibret olsun. bu güzel aşkımıza son nokta \"seni seviyorum\" olsun

Sadécé sénin aDının harfLéri süsLü ßénde.qérisi ßiLdiqimiz aLfabé..

ßu LaFLar sna kabaq oLsn Fena oTrttm heLal OlsSn.Tbin Ykki sekLn oLsn iLerLe cnm yLn aCik oLsn!

kapRisLeRini daHa ne kadaR çekicem..? demeq daLqa qeçTin eheuehe qüLmekTen öLücem...ßen Seni hiç sevemdim peKi ßuna ne dicen... CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, Buzz CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, Halay

seFioRsan yanımDa oLuRsun SeFmioRsan eLin oLuRsun .. hiC umRumDa diiL 3-5 biRaya shenDe unuDuLuRsun .! CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, MsgPlus_Img1685
https://gruphepsi1.sudanforums.net
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

MesajKonu: Geri: CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (,   CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, EmptyPtsi Ocak 12, 2009 5:24 pm

bnlarıda bıliom
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Lakap : En Büyük Hepsici
Hangi Takım? : =>Galatasaray<=
Grup Hepsiden Kim? : =>Hepsi<=

MesajKonu: Geri: CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (,   CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (, EmptyPtsi Ocak 12, 2009 9:45 pm

çünkü çalıntı zuhahah Very Happy
https://gruphepsi1.sudanforums.net

CcoOq qzLLr. .qiR & qöR (,
1 sayfadaki 1 sayfası