www.gruphepsi1.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsicilerin Buluşma Yeri..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türkiye ayaklandı

YazarMesaj
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

Türkiye ayaklandı Empty
MesajKonu: Türkiye ayaklandı   Türkiye ayaklandı EmptySalı Kas. 18, 2008 4:38 pm

Türkiye ayaklandı

Türkiye ayaklandı 7_234239_arda_satak1811_414_232

Arda´nın ani rahatsızlığını duyan futbol camiasının önde gelenleri hastaneye akın ederken, tüm kulüplerden “Geçmiş olsun” mesajları geldi.

Hastaneden taburcu edildi
Kalp ritmi bozulduğu için İstanbul Belediye maçında bir anda yere yığılan ve apar topar hastaneye kaldırılan Arda Turan’ın rahatsızlığı, tüm Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Futbol camiasıyla birlikte siyasetçilerin de hastanede ziyaret ettiği genç yıldız için tüm spor kulüpleri internet sitelerinde “Geçmiş olsun” mesajları yayınladı. Dün sabah saatlerinde taburcu edilen ve yarın koşulara başlayacağı belirtilen Arda, hastane çıkışında şu açıklamaları yaptı:
‘Geceleri hiç uyuyamıyorum’
“Çok iyiyim. Gece biraz zorluydu, ister istemez, ama her şey yolunda. Stres ve yorgunluğa dayalı bir durum var, ondan kaynaklanmış. Türkiye’de futbol oynayıp stresli olmamak imkansız. Biraz duygusal insanlarız. Geceleri rahat uyuyamıyorum. Neden olduğunu bilmiyorum. Ya biz birilerinin canını yaktık ya da biri bizim canımızı yaktı. 21 yaşında genç bir insanım sonuçta. İster istemez sıkıntı çekiyoruz. Hastaneye gelen, dua eden herkese teşekkür ediyorum.”
‘Psikolojik sorunlarım var’
“Şimdi iki gün dinleneceğim. Üst üste atılan deparlardan kaynaklanmış sorun. Bir ara yorgunluk hissedince çıkmak istedim aslında, ama formam benim için çok kıymetli. Biraz iyi hissedince sahada kaldım, bir depar daha attım, o sırada nabız 230’lara çıkmış. Ama normal, uykusuz vücut. Psikolojik sıkıntı yaşadığım bir dönem. Ailem ve arkadaşlarım olmasa daha çok sıkıntı yaşardım.” Baba Adnan Turan da, Arda’nın her şeyi kafaya taktığını söyledi.
Hastanede son durum!
Sarı-Kırmızılı kulüp, takımdaki sakatların son durumuyla ilgili bir açıklama yaptı: Emre Güngör, Barış, Ferdi ve Orkun takımla çalışmalara başladı. Ümit, sindirim sistemi problemi nedeniyle evinde dinlendi. Lincoln’ün darbeye dayalı olarak ayak bileğinde yaygın ödem tespit edildi. Yıldız futbolcunun tedavisine başlandı. Belediye maçında ayağı burkulan Mehmet Topal’ın durumu ciddi değil, Ankara deplasmanında forma giyebilecek. Linderoth fizyoterapist eşliğinde çalışıyor. Alparslan’da kemik ödemi tespit edildi. Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Uğur’un rehabilitasyonu sürüyor.

Türkiye ayaklandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-