www.gruphepsi1.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsicilerin Buluşma Yeri..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'

2 posters
YazarMesaj
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

Kewell: 'Zirve bizim yerimiz' Empty
MesajKonu: Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'   Kewell: 'Zirve bizim yerimiz' EmptyPerş. Ekim 16, 2008 6:13 pm

Kewell: 'Zirve bizim yerimiz' 7_231578_kewell1610_414_232

Aslan´ın Avustralyalı yıldızından, lider Trabzonspor´a gözdağı: Zirvede olması gereken takım biziz. İşe Trabzon´u yenerek başlayacağız.

Rakibi gözüne kestirdi
Sakat olduğu için Bursaspor deplasmanında forma giyemeyen ve eşinin rahatsızlığı nedeniyle İngiltere’ye giden Harry Kewell, lig lideri Trabzonspor ile pazar günü oynanacak kritik maça hazır. Kendilerini zorlu bir mücadele beklediğini belirten Avustralyalı yıldız, Karadeniz temsilcisine gözdağı vererek, “Galatasaray’ın hedefleri var. Bu hedefler doğrultusunda zirvede olması gereken takım biziz. Bunun için işe Trabzonspor’u yenerek başlayacağız” diye görüş bildirdi.
‘Kolay’ diyenler yanılır
Sakatlığının tam olarak düzeldiğini ve formasını yeniden giymek için sabırsızlandığını da dile getiren Kewell, şunları kaydetti: “Galatasaray’da üst üste oynamaya başlamak beni çok mutlu etmişti. Bu seriyi yeniden yakalayabilecek olmak beni heyecanlandırıyor. UEFA’da kolay bir gruba düştüğümüzü düşünenler yanılır. Güçlü ve kariyerli rakiplerimiz var. Ama elbette gruptan çıkmak adına mücadele edeceğiz. Finale gitmek için ise adım adım yürümeliyiz.”
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Lakap : En Büyük Hepsici
Hangi Takım? : =>Galatasaray<=
Grup Hepsiden Kim? : =>Hepsi<=

MesajKonu: Geri: Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'   Kewell: 'Zirve bizim yerimiz' EmptyPerş. Ekim 16, 2008 6:17 pm

saol kanka
https://gruphepsi1.sudanforums.net
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

MesajKonu: Geri: Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'   Kewell: 'Zirve bizim yerimiz' EmptyPerş. Ekim 16, 2008 6:17 pm

bise deil

Kewell: 'Zirve bizim yerimiz'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARDA KEWELL
» Aslan Kewell!