www.gruphepsi1.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsicilerin Buluşma Yeri..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Bu kadroda olmayı isterdim"

YazarMesaj
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

"Bu kadroda olmayı isterdim" Empty
MesajKonu: "Bu kadroda olmayı isterdim"   "Bu kadroda olmayı isterdim" EmptySalı Ekim 14, 2008 6:37 pm

Bu kadroda olmayı isterdim"

Galatasarayımız ile yollarını ayıran efsane golcümüz Hakan Şükür, sarı kırmızılı takımdaki kaliteli kadronun hedeflere ulaşması gerektiğini söyledi.

Hakan, "Çok kaliteli bir kadro var. Golü de rahat buluyor. Ama futbol sadece gol atmak için oynanmıyor. İlerleyen haftalarda G.Saray daha da iyi olacaktır. Ben bu kadronun içinde olmak isterdim. Bu kaliteli kadronun şu anki hedeflerine ulaşması lazım. UEFA Kupası içinde Süper Lig şampiyonluğu içinde G.Saray’ın kadrosu kupalara en büyük aday olduğunu ortaya koyuyor" dedi.
Efsanevi futbolcu Kanal A’ya verdiği röportajda şöyle konuştu: "Kewell, Baros, Nonda çok önemli isimler. Ve bu sezon Lincoln de kıpırdanmaya başladı. Onların formda olduğu dönemlerde benim katkımın çok fazla olacağı gerçeği ortada. Bu kadroda olsam çok gol atardım."
"Yönetim heykelini dikecekti ama bu gerçekleşmedi" sorusuna ise Hakan, "Bugüne kadar yönetimden heykelimi dikin diye bir talebim olmadı. Onlar bunu ortaya attı ve onların yapması gerekirdi. Sonuçta onlar, kulübün içinde sırtlarını dayamış görevlerine devam ediyorlar. Biz ise dışarıda kalan kişiyiz" diye konuştu.
Kaynak: Hürriyet

"Bu kadroda olmayı isterdim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rafet El Roman 2008: "Bir Roman Gibi"
» ARDA TURAN FAN CLUB
» YASEMIN YURUK FAN CLUB