www.gruphepsi1.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsicilerin Buluşma Yeri..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beyaz Melek Filmine İki Ödül

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Lakap : En Büyük Hepsici
Hangi Takım? : =>Galatasaray<=
Grup Hepsiden Kim? : =>Hepsi<=

Beyaz Melek Filmine İki Ödül Empty
MesajKonu: Beyaz Melek Filmine İki Ödül   Beyaz Melek Filmine İki Ödül EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:14 pm

Mahsun Kırmızıgül, ABD’den iki ödülle döndü. 41.Uluslararası Houston Film Festivali’nde en iyi yabancı film ve en iyi yönetmen jüri özel ödülü alan ‘Beyaz Melek’ filminin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül, Atatürk Havalimanı’nda hem mutlu hem gururluydu.

Kırmızıgül, THY’nin tarifeli seferiyle Chicago'dan İstanbul’a gelişinde kameraların karşısına filmin oyuncularından Fadik Sevin Atasoy’la çıktı. Kırmızıgül aldıkları ödülleri tiyatro ve sinema dünyasının en büyük ustalarına armağan ettiklerini söyledi. ABD’deki ödül töreninin ardından filmin oyuncularından Fadik Sevin Atasoy ile birlikte Türkiye’ye dönen Kırmızıgül, Atatürk Havalimanı’nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Festivalde Türkiye’ye en iyi şekilde temsil ettiklerini belirten Kırmızıgül "Beyaz Melek bir sevgi filmi.

BENİM İÇİN ÇOK ANLAMLI

Bu sevgiyi hisseden ABD’li sinemaseverlere, festival jürisine teşekkür ediyorum. Türkiye’de seyircinin gösterdiği duyarlılığı ABD’li izleyicilerden ve jüriden de gördük" dedi. Sinemanın evrensel bir anlatım dili olduğunu vurgulayan Kırmızıgül, 'Benim için çok anlamlı bir ödül oldu. Bu iki ödülü benim filimde oynamış, yaş ortalaması 70 olan tiyatro ve sineme dünyasının en büyük ustalarına armağan etmek istiyorum" diye konuştu.

ÖDÜLÜ ALDI BAVULU KAYBOLDU

Kırmızıgül ayrıca festivalde kapanış filmi olarak gösterilmesinden dolayı gururlandığını da belirtti. Houston Film Festivali’nin dünyada en başarılı yönetmenler için bir köprü olduğunun altını çizen Fadik Sevin Atasoy ise “Hemen hemen hepsi ilk ödüllerini bu festivalde almış. Festivalin kapanışını Beyaz Melek ile yapmak gurur verici. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyoruz Çok mutluyuz" diye konuştu. Bu arada bavullarını bekleyen Kırmızıgül bir sürprizle karşılaştı. Kırmızıgül’ün bavulunu bir yolcu yanlışlıkla almıştı. Bavul karışıklığı kısa bir sürede çözüldü
https://gruphepsi1.sudanforums.net
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

MesajKonu: Geri: Beyaz Melek Filmine İki Ödül   Beyaz Melek Filmine İki Ödül EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:15 pm

tuba ikinci bu filmi hic sewmiomus Surprised
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Lakap : En Büyük Hepsici
Hangi Takım? : =>Galatasaray<=
Grup Hepsiden Kim? : =>Hepsi<=

MesajKonu: Geri: Beyaz Melek Filmine İki Ödül   Beyaz Melek Filmine İki Ödül EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:17 pm

hmmm tuba ekinci....... zaten Very Happy
https://gruphepsi1.sudanforums.net
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

MesajKonu: Geri: Beyaz Melek Filmine İki Ödül   Beyaz Melek Filmine İki Ödül EmptyCuma Eyl. 26, 2008 10:17 pm

dogru

Beyaz Melek Filmine İki Ödül
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beyaz melek
» benim annem bir melek reting