www.gruphepsi1.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsicilerin Buluşma Yeri..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

M.sandal ağır konuştu

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Lakap : En Büyük Hepsici
Hangi Takım? : =>Galatasaray<=
Grup Hepsiden Kim? : =>Hepsi<=

M.sandal ağır konuştu Empty
MesajKonu: M.sandal ağır konuştu   M.sandal ağır konuştu EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 2:25 pm

aynen int. bulduğum haberi yazıyorum.Mustafa sandala grup hepsiye rakip geldi ne düşünüyorsunuz grup mp3 ve grup hepsi hakkında?

Grup hepsi ile bir kere festivalde sahne almıştım.Ama kanım onlara uyuşmadı.Grup mp3 ü rakibim olarak görüyorum.Grup hepsi ise asla rakibim olamaz.Bence onlar havalarıyla çok tuttu.Ama grup mp3 çok süper ve onlardan daha güzeller.Onlar genellikle kenan doğulu ile çıktılar.Şimdi bana açıkça söylesinler ben mi çok tutuluyorum yoksa kenan doğulu mu?Grup mp3 grup hepsiyi söndürdü.Yakında grup hepsinin hayranları bile grup mp3ü sevecekler.

Nefret ediyorum mustafa sandaldan.Bu haberden sonra sizde nefret edebilirsiniz... Ay Allahm yaa mp3deki kızlar hepsiden daha güzelmişmiş ne diyo bu yaa
https://gruphepsi1.sudanforums.net
moshy
süper mod.
süper mod.
moshy

Kadın
Lakap : moshy
Hangi Takım? : GALATASARAY
Grup Hepsiden Kim? : уαѕємιη уüяüк

M.sandal ağır konuştu Empty
MesajKonu: M.sandal ağır konuştu   M.sandal ağır konuştu EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:19 pm

Tabikide Kenan D. cok tutuluyor.hepsi devlerle sarki soyledi.Sezen aksu gibi....mp3 kimle soyledi...hepsinin yildizi hic sonmazzz

mustafa sandaldan nefret ediyordum nefretim artti Mad

M.sandal ağır konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası